M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KAYMAKAM TAHİR YILMAZ’IN YENİ YIL MESAJI


Kaymakamımız Sayın Tahir Yılmaz, yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
 
Kaymakamımız yayınladığı mesajında; “Sevinçleri, hüzünleri ve ümitleriyle 2018 yılını geride bırakarak sağlık, huzur ve mutluluk dolu olmasını arzu ettiğimiz 2019 yılını sizlerle birlikte karşılamaktan büyük bir sevinç duymaktayım.       
 
Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda yeni beklentileri de beraberinde getirmektedir
 
Yeni yılın önceki yıllardan daha bereketli, huzurlu, sağlık ve mutluluk içinde geçmesi, güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olması gönülden temennimizdir.
 
Bu duygularla 2019 yılının siz değerli Ermenekli hemşerilerime, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan bütün mesai arkadaşlarıma ve milletimize huzur, sağlık,  mutluluk ve hayırlar getirmesini diler, yeni yılınızı en içten duygularımla kutlarım” dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com