M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KISA DÖNEM JANDARMA ERLERİNİN YEMİN TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ


Vali Fahri Meral, ilimizde vatani görevini yapan 373. kısa dönem jandarma erleri için düzenlenen yemin törenine katıldı.
 
28 Aralık 2018 Cuma günü Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezinde İl Jandarma Komutanlığı tarafından düzenlenen yemin törenine; Vali Fahri Meral’in yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, daire müdürleri, askeri erkân, aileler ve askerler katıldı.
 
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, sinevizyon gösterisiyle devam etti. Program, silah altına alınan 373. kısa dönem erlere yemin ettirilmesi ve İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin’in günün anlam ve önemine dair yaptığı konuşmasıyla devam etti. 
 
Jandarma konulu video gösteriminin ardından yemin töreni, eğitim, spor ve bakım gibi kategorilerde başarı gösteren askerlere Vali Fahri Meral ve protokol üyeleri tarafından ödüllerin verilmesiyle sona erdi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com