M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KMÜ ÖĞRENCİLERİ ‘RAP’ İLE COŞTU


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Genç Girişimciler Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen ‘Sehabe’ konseri büyük ilgi uyandırdı.
KMÜ 15 Temmuz Konferans Salonunda gerçekleştirilen etkinliğe programın sponsorluğunu üstlenen Toscano Pizza temsilcilerinin yanı sıra üniversite personeli, davetliler ve öğrenciler katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program Topluluk Başkanı İzzet Dedeoğlu’nun ve Genç Girişimci Furkan Erdemsoy’un açılış konuşmalarıyla devam etti.
Açılış konuşmalarının ardından Sehabe adıyla anılan sanatçı Barış Çetin; ‘Sen, Bana Her Yol Paris, An Bu Andır, Yüzüstü’ gibi kendi rap bestelerinden oluşan birçok parçayı seslendirdi.
Dinleyenlerin büyük bir ilgi ve beğeniyle takip ettiği program yaklaşık iki saatin ardından pizza dağıtımıyla sona erdi.
               
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com