M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KÖYLERDEKİ ÇALIŞMALAR YERİNDE İNCELENDİİl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, İl Genel Meclisi üyesi Mehmet YAKARŞİMŞEK ve İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürü Hüseyin ALPARSLAN ile birlikte Dinek, Çoğlu, Burunoba, Karacaören, Eğilmez, Ortaoba, Süleymanhacı güzergahındaki köylerimizde yapılan çalışmaları yerinde incelemek için ziyaretlerde bulundular.
Dinek’te Köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya gelerek yapılan çalışmalar ve köyün ihtiyaçları ile ilgili fikir alışverişinde bulunan KAPAR ve beraberindeki yetkililer, köy içinde devam eden kumlama çalışmalarını de yerinde incelediler.
Dinek’teki incelemenin ardından Karapınar Karayolu, Çoğlu, Burunoba ve Çakırdağ’da önümüzdeki günlerde başlayacak olan yol genişletme çalışmaları ile ilgili güzergah belirlemek için incelemelerde bulunan KAPAR ve beraberindekiler, oradan Karacaören-Eğilmez arasında devam eden yol çalışmaları ve Ortaoba Taş Ocağında malzeme üreten İl Özel İdaresi ekiplerini de ziyaret ederek çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldılar.
Dönüş yolunda Süleymanhacı köyümüzde de zor şartlar altında çalışan ekipleri de ziyaret eden KAPAR ve beriberindekiler, Program doğrultusunda köylerimizde yol genişletme ve kumlama çalışmalarının devam ettiğini belirtip yağış altında zor şartlarda çalışan ekiplere kolaylık dileyerek köyden ayrıldılar.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com