M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

MERAL AİLESİNDEN ŞEHİT AİLELERİNE ANLAMLI ZİYARET


Vali Fahri Meral ve eşi Zehra Meral, Şehit Piyade Komando Çavuş Turgay Usta ve Şehit Piyade Onbaşı Bülent Erkaradaş’ın ailelerini ziyaret ettiler.
 
30 Kasım 2018 Cuma günü gerçekleşen ziyaretler kapsamında ilk olarak Şırnak ilinde vatani görevini yapmakta iken 17 Temmuz 1989 yılında Şırnak ili Silopi ilçesinde terör örgütü ile girilen çatışmada şehit olan şehit Turgay Usta’nın ailesini evinde ziyaret eden Vali Meral ve eşi Zehra Meral daha sonra 16 Mayıs 1997 yılında Hakkâri’de vatani görevini yaparken terör örgütü ile girilen çatışmada şehit olan şehit Bülent Erkaradaş’ın ailesini ziyaret etti. 
 
Ziyaret ettiği ailelerle bir süre sohbet eden Vali Meral, vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet geride kalanlarına ise sabırlar diledi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com