M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

NEFİSE SULTAN KIZ MESLEK LİSESİ KMÜ’YÜ ZİYARET ETTİ


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Karaman Nefise Sultan Kız Teknik ve Meslek Lisesini ağırladı.
Karaman Nefise Sultan Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencilerinden oluşan 50’yi aşkın öğrenci, Müdür Yardımcısı Fatma Kaya ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Zahide Nur Aktaş eşliğinde KMÜ’yü ziyaret ettiler. KMÜ Yemekhanesinde yenen öğle yemeği ile başlayan ziyaret öğrencilerin üniversite hakkında bilgilendirildikleri sunumlar ile devam etti.
İlk olarak KMÜ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birim personeli Murat Beyaz, öğrencilere üniversitenin akademik birimleri, eğitim olanakları ve sosyal imkânları ile ilgili slayt sunumu gerçekleştirdi. Daha sonra Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Kerem Gencer öğrencilere yüksekokul bünyesinde sunulan imkânlar, ders içerikleri, mezuniyet sonrası iş alanları gibi farklı konularda bilgilendirmelerde bulundu.
Bilgilendirmelerin ardından lise öğrencileri üniversitenin model uçak atölyesi, aşçılık uygulama mutfağı, kütüphane ve mühendislik fakültesini gezerek üniversite hakkında yerinde bilgi edinme şansı buldular.
Öğrencilere üniversiteyi tanıtıcı materyallerin de dağıtıldığı etkinlik yerleşke gezisinin ardından son buldu.
               
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com