M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

POLİS ADAYLARININ MEZUNİYET SEVİNCİ


Vali Fahri Meral, Polis Meslek Eğitim Merkezinin 2018 yılı 22. dönem mezuniyet törenine katıldı.
 
31 Aralık 2018 Pazartesi günü Karaman Polis ve Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen mezuniyet törenine; Vali Fahri Meral’in yanı sıra Karaman Milletvekili Av. Selman Oğuzhan Eser, Karaman Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Engin Öztürk, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin,  genç polis adayları ve aileleri katıldı.
 
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törenin devamında dönem birincisi Mustafa Erdal yaş kütüğüne dönem plaketini çaktı. Okul Müdürü Ramazan Engin Öztürk’ün günün alam ve önemini belirten konuşmasının ardından okulu dereceyle bitirenlere Vali Fahri Meral tarafından başarı belgeleri ve hediyeleri verildi.
 
Ailelerin de yoğun ilgi gösterdiği mezuniyet töreninde 262 genç polis adayı törenle yemin etti. Keplerini havaya fırlatan genç polis adayları sevinç ve mutluluklarını meslektaşları ve aileleriyle paylaştı.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com