M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

REKTÖR AKGÜL’DEN ANLAMLI PROJEYE DESTEK


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen fidan dikimi etkinliğine katıldı.
Karaman Orman İşletme Müdürlüğü ile Karaman Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından imzalanan protokol gereğince düzenlenen etkinlik ile hükümlülere sosyal sorumluluk bilincinin kazandırılması, hükümlülerin sosyalleşmesinin teşvik edilmesi ve kırsal alanların yeşillendirilmesi amaçlanıyor. Bu amaçla düzenlenen fidan dikimi etkinliğinde Karaman-Ereğli karayolu üzerinde yaklaşık 60 kilometrelik mesafede 30 bin adet fidan toprakla buluşacak.
Rektör Akgül fidan dikimi projesinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Gerek hükümlü vatandaşlarımız açısından gerekse doğamız için çok faydalı bir proje. Bu tip sosyal sorumluluk projelerinin artarak devam etmesi en büyük temennimiz. Projede emeği geçen kurumlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
               
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com