M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SÖZKESEN’İN MADENCİLER GÜNÜ MESAJIGeçimlerini sağlamak için bin bir zorluğa göğüs gererek binlerce metre yer altındaki zenginliklerimizi yer yüzüne çıkaran madencilerimiz, alın teri dökerek, geçim mücadelesi vermektedir. Bu mücadelede yüreğimizi yakan kazalar da yaşanmıştır. Son olarak ilçemizde meydana gelmiş olan maden kazasında 18 madencimizin hayatını kaybetmiş olmasından derin üzüntü duyduk.
Ülkemizde çalışırken elim kazalarda hayatlarını kaybederek ebediyete intikal etmiş bütün çalışan kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Çalışarak veya emekli olarak yaşamlarını sürdüren çalışanlarımıza da aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum. Çalışma hayatında kazaların olmaması dileği ile tüm madenci kardeşlerimizin 4 Aralık Dünya Madenciler Günün kutluyorum.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com