M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

TURİDER YÖNETİMİ 2018 YILINI DEĞERLENDİRDİTurizm ve İş Dünyasını Geliştirme Derneği (TURİDER) 1. Yılını doldurması münasebeti ile bir yıllık faaliyetlerini ve 2018 yılı Konya Turizmini değerlendirmek için KahveHan Premium’da bir araya geldi.
 2017 yılı, Kasım ayı sonunda kurulan ve turizm argümanlarının tamamını içinde barındıran Turizm ve İş Dünyasını Geliştirme Derneği (TURİDER) yönetimi, bir yıllık faaliyetlerini değerlendirmek ve 2019 yılında projelerini belirlemek için bir araya geldi.
Dernek üyesi KahveHan Premium’da gerçekleştirilen toplantıda, Konya Turizminin eksiklikleri belirlenirken; 2019 yılında bu eksikliklerin giderilmesi, Turizm çalışanlarının eğitim faaliyetlerinin hızlandırılması ve Konya Turizminin daha da geniş bir çerçevede tanıtılması için, Ulusal ve Uluslararası ortamlarda çalışmalar yapmaya ve projeler üretmeye karar verildi.
2019 yılında gerçekleştirilecek olan bazı projelerinden bahseden dernek başkanı Seda KUŞVURAN;  ‘’ 2019 yılı içerisinde daha aktif bir çalışma gerçekleştireceklerini, özellikle avrupa birliği hibe projeleri ile Konya’ya özgü değerleri yurtdışında, daha genç nesillere tanıtarak, ilgilerini mevlevilik ve Konya’ya çekmeye çalışacaklarından ‘’ bahsetti.  ‘’ Ayrıca Konya’yı cazibe merkezi haline getirmeye çalışmak için topyekün, şehrin tüm kamu ve sivil toplum kuruluşları ile el birliği içerisinde çalışmalar yapması gerektiğine de dikkat çekerken ‘’ Konya’nın turist sayısını artırmaktan ziyade, turizm gelirlerini artırmayı hedeflemesi gerektiğini söyledi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com