M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

TÜRK KIZILAYI KARAMAN ŞUBESİNDEN KARAMAN DEVLET HASTANESİ ÇOCUK SERVİSİNE ZİYARETTürk Kızılayı Karaman Şube Başkanı Adem Küçükyarma yaptığı açıklamada Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesi Genç Kızılay Öğrenci Topluluğu üyesi gönüllü kardeşlerimiz tarafından hastanemizde tedavi görmekte olan çocuklarımıza ziyaret gerçekleştirilmiş; çocuklarımızla birlikte boyama yapıp kuklalarla etkili ve güzel vakit geçirmişlerdir.

Türk Kızılayı Karaman Şubesi tekrar kurulduğu günden bugüne etkin bir teşkilatlanma ve faaliyet yürütme gayreti içerisinde olmuştur.  Yılları kapsayan planlamalar neticesinde ilimizde yaşayan bütün çocuklara ulaşıp onların daha sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmelerine katkı sağlama gayreti içerisinde olacaktır.  Bizimle bu yolda yürüyen gönüllü kardeşlerimizle birlikte  insani yardım faaliyetlerimiz bütün alanlarımızda artarak devam edecektir. Hemşehrilerimizin  desteğiyle daha fazla insana ulaşma gayreti içinde olacağız.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com