M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN YENİ HİZMET BİNASINDA İNCELEMELERDE BULUNDU


Vali Fahri Meral, Hamidiye Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi üzerinde yapımı tamamlanarak yeni yerinde hizmet vermeye başlayan İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 
25 Aralık 2018 Salı günü gerçekleşen ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ile birlikte milli eğitim müdürlüğünün yeni hizmet binasında incelemelerde bulunan Vali Fahri Meral, toplantı odaları, yemekhane, arşivleme sistem odası ve birim odalarını gezerek yetkililerden bilgiler aldı.
 
Şehir merkezine yakınlığı ile halka ulaşım noktasında kolaylık sağlayacak olan yeni hizmet binasının eğitim camiası ve ilimiz için hayırlı olması dileklerinde bulunan Vali Meral, devletin imkânlarıyla daha iyi şartlarda hizmet sunmayı amaçladıklarını ifade etti. Yeni Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasının sahip olduğu imkânlarla birlikte ilimizin eğitim - öğretim faaliyetlerinin daha iyi şartlarda sürdürüleceğini söyleyen Vali Meral,  il milli eğitim müdürlüğü personeline çalışmalarında başarılar diledi.
 
Vali Fahri Meral, hizmet binasındaki incelemelerinin ardından, kurumdaki şube müdürleriyle bir toplantı gerçekleştirdi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com