M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VATANDAŞLARIMIZIN TALEP VE SORUNLARI DİNLENDİ


Toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasını, vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmelerini sağlamak amacıyla, düzenli olarak yapılan Halk Günü Toplantısı Vali Fahri Meral başkanlığında yapıldı.
 
21 Aralık 2018 Cuma günü Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Fahri Meral’in yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarının il müdürleri ile vatandaşlar katıldı.
 
Her ay düzenli olarak vatandaşlarla bir araya gelinen halk günü toplantısında Vali Fahri Meral, vatandaşlarımızı tek tek kabul ederek sorun ve taleplerini dinledi. İlgili kurum müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda Vali Meral, vatandaşlarımızın sorun ve taleplerinin değerlendirilerek çözümü konusunda yapılacak çalışmaların titizlikle takip edileceğini söyledi.
 
2018 yılının son halk günü toplantısına katılarak sorun ve taleplerini dile getiren vatandaşlarımız, sıkıntılarını dinleyerek kendilerine yardımcı olan Vali Fahri Meral’e teşekkür ettiler.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com