M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI


31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesinde, seçimlerin güvenli ve huzurlu bir ortamda yapılabilmesi için Vali Fahri Meral başkanlığında seçim güvenliği toplantısı yapıldı.
23 Ocak 2019 Çarşamba günü Polisevinde düzenlenen seçim güvenliği toplantısına; Vali Fahri Meral’in yanı sıra Cumhuriyet Başsavcı Vekili Osman Tezcan, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi, Adalet Komisyonu Başkanı ve İl Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri Özbey, Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Çınarsoy, Ayrancı Kaymakamı Mehmet Göze, Ermenek Kaymakamı Tahir Yılmaz, Kazımkarabekir Kaymakamı İbrahim Gökmen, Sarıveliler Kaymakamı Emrah Uzun, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar,  İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin,  Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Nur Bilge Cevahir, Ayrancı İlçe Seçim Kurulu Başkanı Ali Karagülle, Kazımkarabekir Seçim Kurulu Başkanı Tekin Yiğit ile ilgili kurum müdürleri katıldı.
31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerin, ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olması dileklerinde bulunan Vali Fahri Meral, seçimlerin ilimizde huzurlu ve sağlıklı bir ortamda tamamlanması, il genelinde oylarını kullanmaya gidecek olan vatandaşlarımızın oylarını güvenli bir şekilde kullanabilmeleri için gereken her türlü güvenlik tedbirlerin alındığını ve alınmaya devam edeceğini söyledi.
İl Güvenlik ve Acil Koordinasyon Merkezi (GAMER) tarafından yapılan genel bir sunumun ardından İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü yetkililerince, seçimlerle ilgili mevzuat, genel esaslar, seçim öncesinde ve sonrasında alınması gereken güvenlik tedbirlerine ilişkin sunumlar yapıldı.
Toplantı, görüş alışverişinde bulunulması ve yapılan genel değerlendirmelerin ardından sona erdi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com