M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BAKAN MURAT KURUM VE LÜTFİ ELVAN KARAMAN’I ZİYARET ETTİÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere bugün (26 Ocak 2019 Cumartesi) Karaman’a geldi.

Yeni yapılan Küçük Sanayi Kooperatifi’ndeki dükkânların kura çekilişi ve anahtar teslim törenine katılmak için ilimize gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, ilk olarak Karaman Valiliği’ni ziyaret ederek il değerlendirme toplantısına katıldı. Buradaki toplantıya; Karaman Valisi Fahri Meral, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, AK Parti Karaman Milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser, TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışan, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, AK Parti İl Başkanı Mehmet Er de eşlik etti.
Valilikteki programın ardından Küçük Sanayi Kooperatifi’nin yaptırdığı dükkânların kura çekimi ve anahtar teslim törenine geçen Bakan Kurum ve Elvan daha sonra da Kazım Karabekir Paşa’nın 71. Ölüm yıldönümü nedeniyle Kazım Karabekir’de düzenlenen anma etkinliğine katıldı.
Son olarak AK Parti İl Başkanlığı ve Karaman Belediyesi’ni ziyaret eden Bakan Murat Kurum ve beraberindekiler, belediye ziyaretinde anı defterini imzaladı.
Belediyeden Vefa Yemeği
Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan onuruna Grand Otel’de vefa yemeği verdi.
Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan yaptığı selamlama konuşmasında yemeğe katılanlara teşekkür ederek: “AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Lütfi Elvan, milletvekilliğinden bakanlığa ve şimdi de Genel Başkan Yardımcılığına kadar başarıyla yürüttüğü tüm görevlerde Karaman’ı hiçbir zaman unutmamış, elinden gelen tüm imkânları ilimiz için seferber ederek Karamanımızın gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Kendisine Karaman için yaptığı tüm hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com