M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BAKANLARDAN KARAMAN’A TAM DESTEK


AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin bir açıklama yaparak; Hazırladıkları sürdürülebilir projelerle Karaman’ın daha yaşanabilir bir kent olacağını söyledi. Hafta sonu şehrimize ziyaret gerçekleştiren Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum ve Genel Başkan Yardımcımız Lütfi Elvan ile bir birinden önemli projeler üzerine gerçekleştirdikleri görüşmeler sonrası, bakanların Karaman’a desteklerinin tam olduğunu ifade eden ŞAHİN, konuşmasında şu sözlere yer verdi.
Hep birlikte Karaman’ın büyümesi, gelişmesi ve marka şehir olması için gerekli olan ihtiyaçları tespit ederek somut projelere dönüştürüyoruz. Çalışmalarımızı alanında uzman, profesyonel ekiplerle birlikte yürütüyoruz. Belediye Başkan Adayı olarak ekiplerimizle yaklaşık iki aydır Karaman’ın siyasi ve ticari dinamikleriyle, kanaat önderleriyle, akademisyenleriyle ve hassaten şehrin ihtiyaçlarını en iyi bilen ve gören halkımızla istişareler gerçekleştirdik.
Projelerimizi Sayın Milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve Belediye Başkanımızdan oluşan bir heyetle birlikte Ankara’da temaslarda bulunarak bakanlıklarımıza iletmiştik. Sayın Çevre ve Şehircilik Bakanımız ve Genel Başkan Yardımcımız şehrimize geldiler, taleplerimizi yerinde inceleyerek Karaman'a tam destek olacaklarını ifade ettiler. 
Şehrin ve hemşehrilerimizin ihtiyacını biliyoruz diyen Şahin sözlerini şu şekilde sürdürdü; Şehrin tek merkezden oluşan sıkışıklığını çözecek, ulaşım ve trafik konusunda uzun vadede çözüm olacak, tarihi mekanların yeniden hayat bulacağı, ticaretin gelişmesine katkı sağlayacak, yaşanabilir temiz bir çevre ve geleceğin marka şehri Karaman’ı oluşturacağız. Tarihi ve kültürel mirasıyla birlikte şehrin sahip olduğu turistik zenginliği ön plana çıkartarak, yeni dinlenme ve yaşam merkezlerini, sosyal tesisleri, spor merkezlerini hayata geçirerek Karaman’ı daha yaşanılabilir bir kent haline getireceğiz dedi.
Şahin son olarak düşledikleri tüm proje ve yatırım planlarını görselleriyle birlikte parti genel merkezimizin seçim süreci takvimine uygun olarak kamuoyuna açıklayacağız ve 31 Mart akşamıyla birlikte Karaman'ı hep birlikte geleceğe hazırlayacağız diyerek sözlerini tamamladı.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com