M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

GÖZTEPE, HAMİDİYE VE OSMANİYE KÖYLERİ ZİYARET EDİLDİİl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, İl Genel Meclisi Üyeleri Osman AYDIN, Mehmet YAKARŞİMŞEK ve İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürü Hüseyin ALPARSLAN ile birlikte İlimiz Merkeze bağlı Göztepe, Hamidiye ve Osmaniye köylerini ziyaret etti.
İlk olarak Göztepe köyünde köylülerle bir araya gelerek köyün güncel sorunlarını görüşen KAPAR ve beraberindekilerin ikinci durağı Hamidiye Köyü oldu. Hamidiye köyünde de köylüler ile sohbet ederek köyün sorunlarını görüşen ve ardından son olarak Osmaniye köyünü ziyaret eden KAPAR : “ İl Özel İdaresi olarak başta medeniyetin bel kemiği olan yol sorunları olmak üzere, içme suyu gibi vatandaşımızın talebi olan sorunları görüşerek çözmek için çalışıyoruz. Devam eden kar ve yağmur yağışları sonrası bozulan köy yollarımızın kumlama çalışmaları ile ilgili köylülerimizin taleplerini yerine getirmek adına karşılıklı istişarelerde bulunduk. Nerede ihtiyaç var ise ekiplerimiz soluğu orada alıyor. Bizlerde vatandaşımızın sesine kulak verip birinci ağızdan onları dinlemek için ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Misafirperverliklerinden dolayı köylülerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com