M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU 1. OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI


İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulunun 2019 yılı 1. Olağan toplantısı Vali Vekili Hacı İbrahim Türkoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.
 
14 Ocak 2019 Pazartesi günü Polisevinde gerçekleştirilen toplantıya; Vali Vekili Hacı İbrahim Türkoğlu, Çalışma ve İş Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Bekir Aktürk,  Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kenan Ateş ve kurul üyeleri katıldı.
 
Açılış konuşmalarıyla başlayan ve 23.10.2018 tarihli ve 2018/4 sayılı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu (İİMEK) toplantı kararlarının gerçekleşme durumu ile il istihdam ve il mesleki eğitim politikalarını belirleyen gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantının devamında Çalışma ve İş Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Bekir Aktürk kurum geneli ve istatistikleri hakkında katılımcılara bilgi verdi.
 
Karaman Çalışma ve İş Kurumu tarafından yapılan sunumla devam eden toplantı, görüş ve önerilerin ardından sona erdi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com