M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İYİ PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ31 mart yerel seçimleri  için Karaman Belediye Başkanlığı adayı olan Zühtü Bahadır  Bayraç,  bu gün İl Başkanı  Kenan Arı, İlçe Başkanı Aydın Ünlüsoy ve parti  yöneticileri ile birlikte Karaman Ticaret  ve Sanayi  Odası Başkanı M. Gökhan Alkan’ı ziyaret etti.
Karaman ile ilgili acil yapılması gereken ve başlatılan çalışmalarından bahseden  İYİ Parti Belediye Başkan adayı  Ecz. Zühtü Banadır Bayraç,  ‘’Karaman için elimizi taşın altına koyduk inşallah başarıyla çıkacağız, bu yarışta Karaman kazanacak dedi.’’
Arıtma tesisinin yeniden modern olarak ele alınması, şehir  içme suyu ve eski  boruların değiştirilmesi, Karamandaki  kadın girişimcilerin talepleri, Karaman Tanıtım vakfının kurulması,  çarşı esnafının cephe iyileştirmesi otopark sıkıntısı, sağlıklı tuvalet bulunmaması gibi sorunların  çözümü  konularında fikir alışverişin yapıldığı toplantıya Meclis Başkanı Ahmet Çelik'te katıldı.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com