M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KAPAR, HAFTAYA YOĞUN BAŞLADI

 Haftanın ilk gününe İl Genel Meclisinde kendisini ziyaret eden Muhtar ve vatandaşları ağırlayıp, taleplerini dinleyerek başlayan İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, İl Genel Meclisi Üyeleri Osman AYDIN ve Mehmet YAKARŞİMŞEK ile birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
İlk olarak geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden eski İl Genel Meclisi Başkanı Kerim DERELİ’ye ONGUN A.Ş.’de taziye ziyaretinde bulunan Başkan KAPAR ve meclis üyeleri ziyaretlerine PTT Baş Müdürü Faik GÖKSÜÇUKUR’u ziyaret ederek devam ettiler. PTT çalışmaları hakkında bilgi ve görüş alışverişinde bulundular.
Son olarak Türk Telekom Müdürü Mehmet OLCAR’ı ziyaret eden KAPAR ve beraberindekiler, 2019’da yatırım programına alınan İlimiz Ermenek İlçesi  Olukpınar Köyü, İlimiz Merkez İlçesine bağlı Aybastı-Paşabağı-Çavuşpınarı Köyleri, İlimiz Başyayla İlçesine bağlı Küçükkarapınar-Yörükpınarı-Üzümlü köylerimizdeki vatandaşlarımızın sorun ve taleplerinin giderileceği bilgisini aldıklarını belirterek, iletişim çağında yaşadığımız şu dönemde İlimiz ve Ülkemiz için yapılan ve yapılacak olan hizmetler için her zaman desteğe hazır olduklarının altını çizdiler ve ziyaretlerini sonlandırdılar.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com