M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KARLA MÜCADELE EKİPLERİNE TEŞEKKÜRDün öğleden sonra Valimiz Fahri MERAL ile birlikte İl Özel İdaresini ziyaret eden İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, dün akşam saatlerinde İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğü karla mücadele ekiplerini ziyaret etti.
Ekip çalışanları ile birlikte çorba içen KAPAR: “ İl Özel İdaresi Karla mücadele ekibinde çalışan kardeşlerimizi ziyaret ettik. Kar ile mücadele de zaman tanımadan gece gündüz çalışan başta İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener TERLEMEZ olmak üzere İşletme müdürümüz Hüseyin ALPARSLAN ‘a ve çalışanlarımızın tamamına teşekkür ediyoruz. Her türlü övgüyü hak ediyorlar.
Özveriyle Çalışıyorlar!
Kar ile mücadelenin dışında İlimiz Merkeze bağlı Üçkuyu köyümüzde zor hava ve ulaşım şartları altında var olan içme suyu sorunun akşamın geç saatlerine kadar uğraşarak çözen ekiplerimiz yol açma çalışmalarının yanında, yolda kalan vatandaşlarımıza, araçlara, hastaneye ulaşması gereken hastalarımıza verdikleri destek ile bizleri gururlandırıyorlar. Ben tekrar arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyor ve teşekkür ediyorum.” dedi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com