M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

LEYLEK BABA DERGİSİ YÖNETİMİNDEN VALİ MERAL’E ZİYARET


Vali Fahri Meral, İbrahim Bey İlkokulu ve Ortaokulu eğitim kültür dergisi olarak yayın hayatını sürdüren Leylek Baba Dergisi yönetimini makamında kabul etti.
 
07 Ocak 2019 Pazartesi günü Valilik Makamında gerçekleşen ziyarete İbrahim Bey İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Tugay Koçak, Leylek Baba Dergi Yayın Yönetmeni Yusuf Yıldırım ve okul öğrencileri katıldı.
 
Ziyarette okul müdürü Koçak, üçüncü sayısı okuyucularla buluşan Leylek Baba dergisinin ilk üç sayısını Vali Meral’e takdim ederken eğitim ve kültür dergisi olarak yayın hayatını sürdüren Leylek Baba dergisinin içeriği ve hedefleri hakkında bilgiler verdi.
 
Okul yönetimi ve öğrencileri tarafından çıkarılan Leylek Baba dergisini bir süre inceleyen Vali Meral, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, eğitim ve kültürel alanda çıkarılan derginin toplumda farkındalık oluşturması açısından güzel bir örnek teşkil ettiğini söyledi. Her sayısında farklı konuların ele alındığı derginin başarılı çizgisinin devam etmesi temennisinde bulunan Vali Meral, derginin çıkarılmasında emeği geçen okul yönetimi ve öğrencilerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com