M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

MEVKA’DAN BAŞKAN KAPAR’A ZİYARETMevlana Kalkınma Ajansı Karaman Bölge yetkilileri Doğan Ali ONURALP, Selim GÜLHAN ve Celalettin ASLANDAĞ, İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR’ı ziyaret etti.
MEVKA’nın 2019 yılında İlimiz için yapacağı yatırımlar ile ilgili değerlendirmelerde bulunulan görüşmede, Gıda Endüstrisinden Sanayiye, Ulaşımdan İhracata İlimizin hem gelişmekte olan hem de öncü olduğu pek çok yatırım konusu masaya yatırıldı.
Mevlana Kalkınma Ajansı’nın projelerinin İlimiz ve Ülkemizin gelişiminde çok büyük rolü olduğunun altını çizen KAPAR : “İl Özel İdaresi olarak Karamanızın hak ettiği konuma gelebilmesi için yatırım ve projelerin her zaman destekçisi ve takipçisiyiz. Ben yetkili arkadaşlara çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyor, yatırım ve projelerin artarak devam etmesini diliyorum. “ dedi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com