M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

PAŞABAĞI VE GÜLDERE KÖYLERİ’NE ZİYARETİl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR; İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener TERLEMEZ, İl Genel Meclisi Üyeleri Osman AYDIN ve Mehmet YAKARŞİMŞEK ile birlikte İlimiz Merkeze bağlı Paşabağı ve Güldere köylerimizi ziyaret etti.
Ziyaretin ilk durağı Cuma namazı sonrası vatandaşla bir araya gelinen Paşabağı köyü oldu. Cuma namazı sonrası vatandaşlarla bir araya gelerek köydeki çalışmalar ve eksikler hakkında görüş alışverişinde bulunarak sohbet eden KAPAR ve beraberindeki yetkililer, Paşabağı’nın ardından Güldere köyüne hareket ettiler.
Ziyaretlerin ikinci durağı olan Güldere köyümüzde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yeni yapılacak olan ve 2019 yılı bitmeden teslim edilmesi planlanan 53 adet Afet Evleri inşaat alanını görerek yetkililerden çalışmalar ile ilgili bilgiler alan ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden KAPAR ve beraberindeki yetkililer, çalışan ekiplere kolaylıklar dileyerek köyden ayrıldılar.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com