M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİMİZ YÂD EDİLDİ


Türk tarihinin en hazin sürecini oluşturan Sarıkamış Harekâtında şehit olan 90 bin askerimizin yâd edildiği Sarıkamış Yürüyüşü gerçekleştirildi.
 
06 Ocak 2019 Pazar günü Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü binası önünden başlayarak Molla Fenari Caddesi ve İsmet Paşa Caddesi ile devam eden yürüyüş etkinliği Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda sona erdi.
 
Her yaştan vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği ve alanda devam eden yürüyüş programı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra Sarıkamış Harekâtı sırasında ve vatan yolunda canlarını veren aziz şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim okundu.
 
Program, daha sonra vatandaşlara çorba ikramıyla sona erdi.
 
Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen yürüyüş programına; Vali Fahri Meral, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri,  vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com