M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SİYASİ PARTİ İL TEMSİLCİLERİNİN KATILIMIYLA SEÇİM TOPLANTISI YAPILDI


Vali Fahri Meral yerel seçimler öncesinde ilimizdeki siyasi parti il başkanları ile bir araya geldi.
 
31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Vali Fahri Meral’in başkanlığında, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, AK Parti İl Başkanı Mehmet Er, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kadir Ergin, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Av. Oktay Yılmaz, İYİ Parti İl Başkanı Kenan Arı, Saadet Partisi İl Başkanı Yasin Koz ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Uğur Önsesveren’in katılımlarıyla  toplantı gerçekleştirildi. 
 
22 Ocak 2019 Salı günü saat 11.00’de Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda; Yerel yönetimlerin belirleneceği seçimler öncesinde halkın huzur ve güven içerisinde oylarını kullanması için yapılacak çalışmaların yanı sıra seçim öncesi ve sonrasında alınacak tedbirler konusunda değerlendirmelerde bulunuldu.
 
31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerin, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını ifade eden Vali Fahri Meral, ilimizde seçim sürecinin huzur ortamı içeresinde gerçekleştirilmesi ve vatandaşımızın iradesinin seçim sandıklarına tam ve sağlıklı bir şekilde yansımasını sağlayarak, karşılıklı saygı ve hoşgörü çerçevesinde yapılması temennisinde bulundu ve katılımlarından dolayı siyasi parti il temsilcilerine teşekkür etti.
 
Toplantı, sunum eşliğinde yerel seçimler için siyasi parti temsilcileri ile fikir alış verişinde bulunulmasıyla sona erdi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com