M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ FAHRİ MERAL, HALK GÜNÜNDE VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ


Halk toplantılarının Ocak Ayı buluşması, Vali Fahri Meral’ın başkanlığında, vatandaşlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirildi.
 
Vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmek amacıyla, düzenli olarak yapılan halk günü toplantısı 25 Ocak 2019 Cuma günü vatandaşlarımız ve ilgili kurum müdürlerinin katılımlarıyla Valilik Toplantı Salonu’nda yapıldı.
 
Vatandaşlarımızla bir araya gelinen toplantıda Vali Meral, halk günü toplantısına gelen vatandaşların aktarılan sorun ve taleplerini bire bir dinledi. Dile getirilen sorun ve taleplerin çözümü konusunda gereğinin yapılacağını ifade etti.
 
Toplantıda, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ali Yener Terlemez, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kenan Ateş, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Serdar Fındık, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Barış Selçuk, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Servet Türegün, İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Musa Şahin, İl Göç İdaresi Müdür Vekili Ali Koca ve Valilik İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hayrettin Aslan hazır bulundu.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com