M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU


2018 - 2019 eğitim – öğretim yılının ilk yarısının sona ermesi nedeniyle karne dağıtım töreni düzenlendi.
 
18 Ocak 2019 Cuma günü Karaman İbrahim Bey İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım programına; Vali Fahri Meral, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, daire müdürleri, okul yöneticileri ve öğretmenler katıldı.
 
Okulun anasınıfında eğitim gören öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Fahri Meral, minik öğrencileri tebrik edip, karne ve hediyelerini vererek öğrencilere mutlu, sağlıklı bir yarıyıl tatili geçirmelerini diledi.
 
İl protokolünün de katıldığı karne dağıtımının ardından Konya Ovası Projesi (KOP) kapsamında faaliyetlerini sürdüren “Çat Kapı Tiyatro” ekibi minik öğrencilere Karaman’ın tarihi şahsiyetlerini tanıtan gösteriler yaptılar.
 
Vali Fahri Meral, il protokolü ile birlikte daha sonra 1. Sınıf öğrencilerini tebrik ederek karnelerini verdiler. Karne dağıtım töreninin ardından Vali Meral, okul öğretmenleri ve yöneticileri ile bir araya geldi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com