M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

YAVUZ ŞALKACI’DAN BRONZ MADALYA


Karaman’ın başarılı atletlerinden Yavuz Şalkacı, İstanbul’da düzenlenen Komple Atlet Salon Ligi 1.Kademe yarışmalarında bronz madalya kazanarak Türkiye 3.’sü oldu.

Türkiye Atletizm Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan ve İstanbul Ataköy Atletizm Salonu’nda düzenlenen Komple Atlet Salon Ligi 1.Kademe Yarışmalarında Karaman adına yarışan Yavuz Şalkacı, 60 metre büyük erkeklerde (Heptatlon) 7.39 derecesi ve 749 puanla Türkiye 3.'sü oldu.

Başarılı sporcuyu Komple Atlet Salon 2019 sezonunun ilk yarışında elde ettiği başarıdan dolayı tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Komple Atlet Salon Ligi 1.Kademe Yarışmalarında Karaman adına yarışan ve bronz madalya kazanarak Türkiye 3.’sü olan ilimiz sporcusu Yavuz Şalkacı’yı canı gönülden kutluyorum. Alınan bu başarıların ilimizde atletizme gönül veren gençlerimiz için büyük bir motive kaynağı iyi bir referans olacağına inanıyorum. Kariyeri açısında önemli bir başarıya imza atan sporcumuzun, gelecek organizasyonlarda da büyük başarılara imza atacaklarına inancım tamdır. Bu önemli başarıdan dolayı başta sporcumuz ve antrenörü Cihan Güç başta olmak üzere, emeği geçen herkesi tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum."
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com