M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI SAYIN MURAT KURUM İLİMİZİ ZİYARET ETTİ


Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum bir dizi programa katılmak üzere ilimize geldi.
 
25 Şubat 2019 Pazartesi günü gerçekleştirdiği Karaman ziyaret programında Bakan Kurum AK Parti İl Teşkilatı ve esnaf ziyaretlerinin ardından sanayici ve işadamlarıyla bir araya geldi.
 
Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Toplantı Salonunda sanayici ve iş insanlarının katıldığı toplantının ardından Bakan Kurum, daha sonra Yunus Emre Konferans Salonunda muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen istişare toplantısına katıldı.
 
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Millet Kıraathanesi ziyaretinin ardından programını tamamlayarak ilimizden ayrıldı.
 
Bakan Kurum’un Organize Sanayi Bölgesi ve Yunus Emre Konferans Salonunda katıldığı programlara; Vali Fahri Meral, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar, Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan Eser, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti İl Başkanı Mehmet Er, Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin eşlik etti.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com