M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

HANIMEFENDİ ZEHRA MERAL’İN İLÇE ZİYARETLERİ


Vali Fahri Meral’in eşi hanımefendi Zehra Meral, ilimiz Kazımkarabekir ve Ayrancı ilçelerini ziyaret ederek bir dizi programa katıldı.
 
06 Şubat 2019 Çarşamba günü Kazımkarabekir ilçesindeki ziyaretlerine Halk Eğitim Merkezi ile başlayan hanımefendi Meral, İlçe Kaymakamı İbrahim Gökmen ile birlikte Halk Eğitim Merkezi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Kadın Dış Giysileri Dikim Kursu ile Oya kurslarını ziyaret ederek kursiyerlerden bilgiler aldı.
 
Hanımefendi Meral daha sonra ilçe halk kütüphanesini ziyaret etti. Kitap okuyan farklı yaş gruplarından çocuklarla kitap okuma konusunda bir süre sohbet eden hanımefendi Meral, daha sonra ilçe kaymakamı İbrahim Gökmen ile birlikte ilçede ikamet eden koruyucu aileyi evinde ziyaret ederek yakından ilgilendiği aile ile bir süre sohbet etti.
 
Ziyaretten duydukları mutluluğu ifade eden aile, ziyaretlerinden ve gösterdikleri ilgiden dolayı hanımefendi Meral ve ilçe kaymakamı İbrahim Gökmen’e teşekkür ettiler.
 
Hanımefendi Meral, ilçe ziyaretinin sonunda Karaman Toplum Sağlığı Merkezi tarafından düzenlenen ve Dr. İnanç İkbal Çolakoğlu’nun verdiği kanser taraması eğitim seminerine katıldı.
 
“Ayrancı İlçesi Ziyaret Edildi”
 
İlçe ziyaretlerine 07 Şubat 2019 Perşembe günü Ayrancı ile devam eden hanımefendi Meral, düzenlenen bir dizi program ve etkinliğe katıldı.
 
Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile ilçe ziyaretlerine başlayan hanımefendi Meral, ilçe kaymakamı Mehmet Göze ile birlikte halıcılık, el sanatları ve aşçılık kurslarını  ziyaret ederek kursiyerlerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
 
Hanımefendi Zehra Meral, Ayrancı ilçesi ziyaretleri kapsamında Karaman Toplum Sağlığı Merkezi tarafından düzenlenen ve Dr. İnanç ikbal Çolakoğlu tarafından verilen eğitim programına katıldı.
 
Bayanlara yönelik düzenlenen programın ardından ilçe kaymakamı Mehmet Göze ile birlikte ilçede yaşayan bir aileyi evlerinde ziyaret eden hanımefendi Meral, bir süre sohbet ettiği ailenin sorun ve taleplerini dinledi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com