M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

HEMŞEHRİLERİMİZİN EVLERİNE VE GÖNÜLLERİNE MİSAFİR OLACAĞIZ


Karaman AK Parti İl Teşkilatı tüm parti teşkilatlarıyla birlikte bütün Türkiye’de aynı anda başlatılan yerel seçim kampanyasına hız kesmeden devam ediyor.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan İl Başkanı Mehmet ER; Kampanyanın ilk adımı olan aday belirleme sürecini muhteşem bir tanıtım programıyla taçlandırarak ilk aşamayı en güzel biçimde tamamlamış olduk. Sonrasında bütün teşkilat mensuplarımızla ve başkan adaylarımızla birlikte ilk günkü heyecanla sahadaydık. 31 Ocak 2019 günü Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleştirilen “Yerel Yönetimler Manifesto”muzun ilanıyla birlikte kampanyamızın diğer adımını gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. Bugün itibari ile Seçim Koordinasyon Merkezlerimizi (SKM) kurarak seçim gününe kadar geceli gündüzlü çalışmaya devam edeceğiz, dedi.

Karaman belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin ise; Rabb’imin rızası, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ve Karamanlı hemşehrilerimin teveccühleri ile başlayan adaylık sürecimiz hamdolsun dolu dolu geçmekte. Hayırlı bir niyet üzere başladığımız bu kutlu yolculuğun zaferle neticeleneceğinden hiç şüphem yok. İlk günden itibaren Karaman halkınca şahsıma gösterilen ilgi ve alakayı burada zikredeceğim birkaç cümle ile ifade etmem çok zor. Ama gelinen noktada gördüğüm bir tek şey var o da bütün hemşehrilerimiz bize inanmışlar ve sonuna kadar da güvenmekteler. Onların güvenlerine layık olabilmek için dur durak bilmeksizin çalışıyoruz derken bugüne dek yaptıkları çalışmaları ve gelecek planları için şu sözleri sarf etti.

​Başta vatandaşlarımız olmak üzere, hangi görüşten olursa olsun geçmiş dönemlerde şehrimize emek vermiş siyaset adamlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, resmi ve özel kurumlarımızla, odalarımızla, esnaf ve sanatkârlarımızla iç içe olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Her biriyle gerçekleştirmiş olduğumuz istişareler ve görüş alış verişlerimiz neticesinde plan ve projelerimize yön vermiş olduk. Hiç kimseyi ayırt etmeksizin bütün gönül sahiplerini elimizden geldiğince dinledik ve fikirlerine değer verdik. İnşallah bugün itibari ile startını vereceğimiz Seçim Koordinasyon Merkezlerimizle (SKM) birlikte bundan sonraki süreci de halkımızın arasında geçireceğiz. Bütün Parti teşkilatımızla birlikte mahalle mahalle, kapı kapı dolaşarak hemşehrilerimizin evlerine ve gönüllerine misafir olacağız, dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com