M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

HEMŞEHRİMİZ ESKİ BAKAN FİKRET ÜNLÜ ÖLDÜ


İki gündür sitemize 56 ve 57'nci hükumetlerde Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı yapan Fikret Ünlü hayatını kaybettiğine dair ihbar gelmeye devam ediyordu. Ancak teyit edilmemiş haberlerdi. En son dün gece bir ihbar almıştık ama o da teyit edilmeyince haberi sunmamıştık.

Fikret Ünlü, bir süredir kanser hastalığıyla mücadele ediyordu.

Eğitimci , Beden Terbiyesi Genel Müdürü, Başbakan Başdanışmanı, Karaman Milletvekili, Eski Devlet Bakanı Fikret Ünlü, 1943 yılında Ermenek’te dünyaya geldi. Lisansını Gazi Eğitim Enstitüsü Beden Eğitimi Bölümünde tamamladı. Kayseri Mimar Sinan İlköğretim İlkokulu, Konya Maarif Koleji ve Dumlupınar Ortaokulunda öğretim üyeliği yaptı. Bunun yanında Konya Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı, Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü ile Bakan Müşavirliğinde görevlerde bulundu. 

Bülent Ecevit'in başbakanlığını yaptığı 56 ve 57'nci hükümetlerde Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı yapan Fikret Ünlü, evli ve 2 çocuk babasıydı.

Yine teyit edilmemiş bir bigi olarak sitemize ulaşan bilgilere göre, Fikret Ünlü'nün 22 Şubat 2019 Cuma günü, Cuma namazından sonra Balkusan köyünde, Karamanoğlu Mehmet Bey külliyesi mezarlığında defnedileceği iddia edilmektedir.

Merhuma Allah' tan Rahmet Ailesine ve Yakınlarına Baş Sağlığı Dileriz.Son edinilen bilgilere göre; “Merhum için 21 Şubat perşembe günü saat 12.00'da Ankara’da TBMM’de tören yapılacaktır. Merhumun cenazesi, daha sonra Ermenek’e götürülecek ve 22 Şubat Cuma günü öğle namazından sonra Sipas Camii'nde kılınacak cenaze namazını müteakip Balgusan Köyünde defnedilecektir.” 

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com