M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

IĞDIR’DAN OTOSTOPLA GELİP, YARIŞMADA BİRİNCİ OLDULAR!Iğdır’lı ailenin çiftçi çocuğu olan Maksut Çavlu, Türkiye’nin en büyük online ses ve beste yarışması ‘’Bi Yetenek Kim ‘’ yarışmasında birinci oldu.
Performansları İnternet üzerinden oylanan yarışmacılardan en yüksek oy alan 10 finalist canlı performans gecesinde kıran kırana yarıştılar.
Müzik sektörüne birçok isim kazandıran, sektörün öncü isimleri ; Engin Akıncı , Tolga Görsev, Yalçın Birol, Hakan Dedeler , Burçin gülbahar jüri üyeliği yaptıkları’’ Bi Yetenek Kim Yarışmasında ‘’ ilk üçü seçtiler.
Kınay Production ve 21 Medya’nın projelendirdiği Bi Yetenek Kim yarışmasıyla kendini gösterme fırsatı yakalayan Maksut Çavlu, tüm imkânsızlıklara rağmen birinci olmanın mutluluğunu anlattı.
Ağrı’da müzik öğretmenliği okuyan yarışmacı ‘’ grup arkadaşlarım ve ben her birimiz farklı şehirlerden gelerek ‘’ Bi Yetenek Kim ‘’ yarışmasında birleştik. Çok zor imkanlarla bir araya geldiğimiz için yarışma öncesinde prova dahi alamadık. Yarışmaya gelebilmek için otostop bile çektik . Çektiğimiz tüm sıkıntılara değdiğini düşünüyorum. Çok değerli jüri üyeleri bizleri dinledi. Uzun yıllardır beste yapıyorum, fakat yaşadığımız bölge gereği kendimizi ifade etmekte güçlük çekiyoruz. Bu yarışma benim için ses oldu. Bizi gördüler. Kınay Production ve 21 Medya’ya ayrıca emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’.dedi.
Yarışmanın 2.cisi Paradox grubu olurken 3. Cü isim ise Rap şarkısıyla Ahmet Tetik oldu .

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com