M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İYİ PARTİ BAŞKAN ADAYI ZÜHTÜ B. BAYRAÇ, TEMA VAKFI GÖNÜLLÜLERİNİ KUTLADI


İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç, TEMA Vakfı Karaman Şubesini ziyaret etti.
İYİ Parti Başkan Adayı Bayraç, TEMA Vakfında Karaman’ın gönüllü temsilcileri adına Şube Başkanı Muttalip Yıldırım’a; şahsında gönüllü çalışmalarda yer alan tüm doğa ve çevre dostu üyelere de teşekkür etti.
Doğanın korunması adına her zaman TEMA'nın yanında olduklarını belirten İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç, il genelinde yürütülen ağaçlandırma seferberliğine katkı ve yeşillendirme ile kent estetiğine katkılarından dolayı da TEMA Vakfı Karaman Gönüllülerini kutladı.
Doğanın korunması ve bu bilinci gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmanın gerekliliğine de vurgu yapan İYİ Parti Başkan Adayı Bayraç, Karaman ve bölgesinde süre gelen pis kokuların zamanla sağlık sorununu da risk altına alabileceği endişesini de taşıdığını dile getirdi.
“KÖTÜ KOKULARA ÇÖZÜM ÖNERİSİ”
Bu anlamda; “Karaman’ın en büyük sorunlarından biri de kötü kokudur.”diyen İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç;
     “Bu kokunun iki sebebi vardır. Birincisi kanalizasyon atıkları için 1990’lardan kalan bir tesis kullanılması. İkinci sebebi ise kanalizasyon ve yağmur tahliye hatlarının tek olması. İnşallah nasip olur da göreve gelirsek, arıtma tesisinin modernizasyonunu gerçekleştirip, çevresine de mümkün olduğu oranda yeşillendirme yapacağız.
Kanalizasyon ve yağmur tahliye hatlarının ayrılmasının çok büyük bir bütçe ve çok uzun bir zaman alacağını biliyoruz. İnşallah bu projeyi başlatarak uzun vadede bu konunun çözülmesine öncülük edeceğiz.”dedi.
TEMA Vakfı Karaman Şube Başkanı Muttalip Yıldırım ve gönüllü üyelerle yapılan karşılıklı sohbet ve görüş alışverişinin ardından günün anısına çekilen fotoğrafın ardından ziyaret sona erdi. 
TEMA Vakfı Başkanı Yıldırım, İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç ve beraberindeki heyete bu nezaket dolu ziyaretinden dolayı teşekkür ederek kendisine seçim süreci kapsamında başarılar diledi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com