M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KARAMAN ANALİG CİMNASTİK TAKIMI ÜÇÜNCÜLÜKLE DÖNDÜ


Karaman Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) cimnastik takımı, Hatay ilinde düzenlenen grup müsabakalarında takım halinde üçüncü olarak bir üst tura yükseldi.
16-17 Şubat tarihleri arasında Hatay ilinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) grup müsabakalarına cimnastik antrenörü Cihan Güç eşliğinde 3 sporcu katılan Karaman ANALİG cimnastik takımı Akdeniz grubunda yer aldığı yarışmalarda 134.6 puanla üçüncü sırada yer aldı. Karaman Analig cimnastik takımı elde ettiği başarı ile Mersin’de düzenlenecek bölge şampiyonasında Karaman’ı temsil edecek.
Hatay’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi müsabakalarında üçüncülük elde eden Karaman ekibini tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Jimnastik branşında büyük bir başarı sergileyerek müsabakaları takım halinde üçüncülükle tamamlayan sporcularımızı ve antrenörümüzü yürekten kutluyorum. Cimnastik’te gelen bu başarı bizleri gururlandırdı. Bu sevinci bizlere yaşatan sporcularımıza ve antrenörümüze Mersin ilinde düzenlenecek yarışmalarda başarılar diliyorum” dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com