M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KARAMAN SMMMO BAŞKANI UMUT AYDIN’IN MUHASEBE HAFTASI MESAJI


Karaman Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Umut AYDIN, 1-7 Mart Muhasebe Haftası nedeniyle mesaj yayınladı.
Oda Başkanı Umut AYDIN mesajında; “Öncelikle son günlerde görevi başında hayatını kaybeden meslek şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve meslek camiamıza başsağlığı diliyorum. 3568 sayılı meslek yasamızın 30.yılında; odalarımızın görüşü alınmadan sürekli getirilen mevzuat değişiklikleri ve alt yapısı oluşturulmadan yürürlüğe koyulan e- uygulamalar yüzünden moralsiz ve motivasyonsuz, taleplerimize suskun kalınması ve son günlerdeki strese dayalı nedenlerle görevi başında hayatını kaybeden meslektaşlarımızın olması nedeniyle haftamızı buruk kutluyoruz.   
 Biz 210 üyesiyle ilimizin, 112 bin üyesiyle ülkemizin en büyük akademik örgütlerinden biriyiz. Örgüt olarak;  Maliyenin güçlenmesine katkı koymanın yanı sıra işletmelerimizin gelişmesinde yol gösterici olarak ülkemiz ekonomisinin gelişimi için çalışan, iş dünyasına bilgisiyle yön veren, ürettiği değeri toplumla paylaşan,  ülkemizde vergi bilincinin oluşmasında önemli rol oynamanın yanında, başta Hazine ve Maliye Bakanlığı olmak üzere Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yanı sıra bir çok kurum ve kuruluşa veri akışı sağlayan önemli bir mesleği icra ediyoruz.
Dürüstlük, tarafsızlık, mesleki yeterlilik ve sır saklama ilkelerimiz, mesleğimiz onurumuzdur. Güçlü işletmeler güçlü Türkiye için mücadele eden meslektaşlarımıza hak ettikleri önemin verilerek taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi dileğimle, bu onurlu bir o kadar zor ve zahmetli mesleğin icracıları meslektaşlarımın ve ailelerinin haftasını kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com