M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KAYMAKAMIMIZ ARDIÇKAYA KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ


Köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdüren Kaymakamımız Sayın Tahir Yılmaz, bu kapsamda ilçemize bağlı Ardıçkaya Köyünü ziyaret etti.
 
Köy muhtarı tarafından karşılanan Kaymakamımız, daha sonra vatandaşlarla bir araya geldi. Köy Muhtarı Ercan Yiğit’ den köyün genel durumu hakkında bilgiler alan Kaymakamımız, daha sonra bir araya geldiği vatandaşlarla bir süre sohbet ederek istek ve sorunlarını dinledikten sonra, İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte Ardıçkaya İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek okul idaresinden okulun sorunları hakkında bilgi aldı
 
İlgili kurum müdürleri de vatandaşların şikâyet ve taleplerine ilişkin tek tek söz alarak yaşanan sorunların en kısa süre içerisinde çözülmesi noktasında vatandaşları bilgilendirdiler.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com