M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KUMLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYORİl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener TERLEMEZ, İl Genel Meclisi Üyesi Osman AYDIN ve İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürü Hüseyin ALPARSLAN ile birlikte İlimiz Merkeze bağlı Dereköy köyü Yunus Mahallesinde devam eden kumlama çalışmalarını yerinde incelediler.
Sn.Valimiz Fahri MERAL ile birlikte Çoğlu-Karacaören ve Eğilmez köylerini ziyaret ettikten sonda Dereköy Yunus Mahallesinde İl Özel İdaresi ekiplerince yürütülen yol kumlama çalışmaları inceleyerek Yol ve Ulaşım Müdürü Hüseyin ALPARSLAN’dan bilgiler alan KAPAR: “ Ekiplerimiz 2019 programı doğrultusunda bakım-onarım-kumlama çalışmalarını dört bir koldan sürdürüyor. Bir yandan vatandaştan gelen talepleri değerlendirip sorunları ivedilikle gidermeye çalışırken bir yandan da yağışlı hava koşulları ile mücadelemiz sürüyor. Ben çalışan ekip arkadaşlarıma görevlerinde kolaylıklar diliyorum.” dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com