M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

“RUHUN RENKLERİ” KONULU EL SANATLARI SERGİSİ AÇILDI


Vali Fahri Meral, Karaman Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi danışanları tarafından hazırlanan “Ruhun Renkleri” konulu el sanatları sergisinin açılışına katıldı.
 
11 Şubat 2019 Pazartesi günü Belediye Taş Bina’da gerçekleştirilen serginin açılışına; Vali Fahri Meral ve eşi hanımefendi Zehra Meral, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan, daire müdürleri, Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Osman Açıkgöz, danışanlar ve vatandaşlar katıldı.
 
Açılışı yapılan sergiyi gezerek el emeği göz nuru çalışmaları yakından takip eden Vali Meral, sergilenen ürünleri hazırlayan danışanlarla bir süre sohbet etti ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
 
Pastel boya, seramik, kâğıt çiçek yapımı, progaravur, ahşap boyama, halı dokuma, polyester boyama, vitray çalışması, geri dönüşüm ve yağlı boya çalışmalarından oluşan ürünlerin yer aldığı sergi, 15 Şubat’a kadar açık kalacak ve vatandaşlar tarafından da gezilebilecek.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com