M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE ZİYARETLERDE BULUNDU


Vali Fahri Meral, Karaman Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan Atak ve Som Ambalaj fabrikalarını ziyaret etti.
 
26 Şubat 2019 Salı günü gerçekleştirilen ziyaretlerde Vali Fahri Meral ile birlikte Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker, Av. Selman Oğuzhan Eser, İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar ve Organize Sanayi Bölgesi Müdürü bulundular.
 
Ziyaretlerine ilk olarak Atak Ambalaj Fabrikası ile başlayan Vali Meral, Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Özdağ tarafından karşılandı. Şirketin genel durumu ve üretimi hakkında bilgiler veren Özdağ, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek Vali Meral ve beraberindekilere teşekkür etti.
 
Daha sonra Som Ambalaj Fabrikasını ziyaret eden Vali Meral, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ateş tarafından karşılandı. İşletme ile ilgili bir bilgilendirme yapan Ateş, Vali Meral ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
 
Karşılıklı sohbetlerle devam eden ziyaretlerde Vali Meral ve beraberindekiler işletme sahiplerine, bol ve bereketli kazanç temennisinde bulundular.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com