M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL ZİRAAT ODASI BAŞKANI RECEP MUĞLU’NUN CENAZE TÖRENİNE KATILDI


Vali Fahri Meral, Karaman Ziraat Odası Başkanı iken vefat eden Recep Muğlu’nun cenaze törenine katıldı.
 
Karaman Ziraat Odası Başkanlığı önünde düzenlenen cenaze törenine; Vali Meral, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta, Karaman Milletvekilleri Recep Şeker, Av. Selman Oğuzhan Eser ve Av. İsmail Atakan Ünver,  Konya Milletvekili Halil Etyemez, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, 25. ve 26. Dönem Karaman Ak Parti Milletvekili ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, 22. Dönem Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İL Jandarma Komutanı İsmail Şahin, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, yakın il ve ilçelerden gelen sivil toplum kuruluşu temsilcileri, köy ve mahalle muhtarları, çiftçiler, yakınları ve binlerce vatandaş katıldı.
 
Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü Ankara’daki bir özel hastanede dün vefat eden merhum Recep Muğlu, binlerce kişinin katıldığı cenaze namazının ardından dualarla birlikte görev yaptığı Ziraat Odası Başkanlığı binasının hemen önünde yer alan şehir mezarlığına defnedildi.
 
Vali Meral, merhum Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu’nun toprağa verilmesinin ardından, merhuma Allah’tan rahmet dileyerek, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diledi. YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com