M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VERGİ DAİRESİ HEYETİNDEN VALİ MERAL’E ZİYARET


Vali Fahri Meral, 30’uncu Vergi Haftası kutlamaları kapsamında Defterdar Vekili Hacı Karayer, Vergi Dairesi Müdürü Serkan Mehmet Ersoy ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
 
Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette Defterdar Vekili Hacı Karayer, kabulden dolayı Vali Fahri Meral’e teşekkür ederek, her yıl 25 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri hakkında bilgiler verdi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirten Vali Meral; verginin kutsal, tam ve zamanında ödenmesinin bir vatandaşlık görevi olduğunu, vergi öneminin toplumun tüm kesimlerince benimsenmesi ve vergi bilincinin sağlıklı bir şekilde oluşturulmasıyla yaygınlaştırılması gerektiğini ifade etti. 
 
Vali Meral, Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Defterdar Vekili Hacı Karayer ve beraberindeki heyeti tebrik ederek, mükelleflerin ve vergi dairesi çalışanlarının 30’ uncu Vergi Haftasını kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com