M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BAŞKAN ADAYI ŞAHİN, YENİ ADLİYE BİNASINI ZİYARET ETTİ


AK Parti Karaman belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin, teşkilat üyeleri ile birlikte, geçtiğimiz yıl hizmete giren Adliye Sarayı’na bir ziyaret gerçekleştirdi. Şahin’i ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken yeni adliye binasının fiziki durumu ve işleyişi hakkında bilgi verdi. Şahin ise, yeni hizmet binası ile ilgili olarak, Hükümetimizin 16 yılda yapmış olduğu ve devrim niteliğindeki icraatlarından birisi de adalet mekanizmasının sağlam, sağlıklı ve ferah ortamlarda işlemesine imkân sağlayacak olan adalet saraylarının inşası olmuştur dedi.
Beraberindeki heyetle birlikte daha sonra aynı bina içerisinde bulunan Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Nuri Özbey’i ziyaret eden Şahin, hayırlı olsun dileklerini Özbey için de yineledi. Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Şahin; Karaman, adına yakışır bir şekilde seçime hazırlanıyor. Gencinden yaşlısına görüşebildiğimiz herkesle görüşüp Karaman’a ve Karamanlılara olan muhabbetimizi ve yapacağımız hizmetleri anlatıyoruz. Diğer adaylarımızla aramızda bir kardeşlik hâkim. Dileğimiz o ki bu güven ortamını son güne kadar taşıyacağız dedi. Ziyaretleri dolayısı ile teşekkürlerini ifade eden Özbey, seçimin Karaman’a ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.
Son olarak adliye binasında yer alan Karaman Barosunu da ziyaret eden Şahin, Baro Başkanı Av. Oktay YILMAZ ile de bir görüşme gerçekleştirdi. Yılmaz, yakın zaman önce yeniden Baro Başkanlığına seçilmiş olması vesilesi ile kendisini bir kez daha tebrik eden Şahin’e şükranlarını bildirdi. Adliye binasında Karaman halkına verilen adli yardım ve avukatlık hizmetlerinden ötürü tüm hemşehrilerimiz adına sizlere teşekkür ediyorum diyen Şahin ve teşkilat üyeleri binayı dolaştıktan sonra adliyeden ayrıldı.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com