M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

"BİZİM OBJEKTİFİMİZDEN TOROSLARIN GİZEMLİ BİTKİLERİ" SERGİSİ AÇILDI


Prof. Dr. Haydar Öztaş ve Prof. Dr. Fulya Öztaş'ın objektiflerinden gördükleri Torosların Gizemli Bitkileri "BİZİM OBJEKTİFİMİZDEN TOROSLARIN GİZEMLİ BİTKİLERİ" adlı sergi ile NEÜ Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi B Blok Giriş Katında 12 Mart 2019 günü -bugün- saat 12.00'de açılarak izleyicilerin Toroslar'da yetişen bitkilerin çiçeklerinden oluşan resimler davetliler tarafından zevkle izlendi.


Sergiye Sayın Rektör Yrd. Prof.Dr. Oğuz DOĞAN, Sayın Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Dekanı Erdal HAMARTA ve Dekan Yrd. Doç.Dr.Erdal KOCABAŞ, E. Karatay Hukuk Fakültesi Dekanı Sayın Ramazan YILDIRIM, Selçuk Üniversitesi E.Öğretim Görevlisi Sayın Halit BARDAKÇI , eşi, Sayın Naciye BARDAKÇI, Konyadaki Ermenekliler Derneği Başkanı Sayın Ahmet İLERİ, Sayın Yüksel Bey, Prof.Dr. Ali ALAŞ, Sayın E. Hakim Hasan Bey, Duayen Gazeteciler Sayın Uğur ÖZTEKE, Sayın Mustafa ATAY, Sayın Ulaş İNBAŞI, Sayın Durmuş Ali ÖZBEK, Göz Doktoru Köklen YÜCEL ve Eşi Sayın Şenel HANIM, Sayın Semih ve Fethiye KESİKLİ çifti ile çok sayıda saygın misafirin, öğretim üyesi ve öğrencilerin katılımı ile "TOROSLARIN GİZEMLİ BİTKİLERİ" FOTOĞRAF SERGİMİZ açılmıştır. Sergi 14 Mart 2019 Cuma gününe kadar açık kalacaktır. 

Açılış yapıldıktan sonra sergi gezilmesine geçildi, Prof. Haydar ÖZTAŞ ve eşi Prof. Dr. Fulya ÖZTAŞ, davetlilere resimlerdeki bitkile ve çiçekler hakkında açıklamalarda bulunuldu. 
İkramı yapıldı. Sergi ve davetlilerle fotoğraf çekimleri gerçekleştirildi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com