M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

"EĞİTİME DESTEĞİMİZ HER ZAMAN SÜRECEK"


Çocukları sevindirmek neşeli zaman Geçirmeleri sağlamak içim düzenlenen etkinlik için Türk Kızılay Derneği Başkanı Adem Küçükyarma yaptığı açıklama da ;

Türk Kızılayı Derneği Karaman Şube Başkanlığına bağlı Genç Kızılay Kmu 19 Mayıs İlköğretim okulunu 01.03.2019 tarihinde  ziyaret ederek  Öğrencilerimiz eksik olan kırtasiye malzemelerini karşılayarak oradaki öğrencilerle birlikte güzel vakit geçirmişlerdir. Türk Kızılay Derneği Karaman Şube Başkanlığı olarak eğitime desteğimiz her zaman sürecektir. Yılları kapsayan planlar neticesinde ilimizde yaşayan büyün çocuklara ulaşıp daha sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yetişmelerine katkı sağlama gayretimiz devam edecektir.
Bizimle bu yolda yürüyen gönüllü kardeşlerimizle birlikte insani yardım faaliyetlerimiz artarak devam edecektir. Emeği geçen tüm gönüllülere teşekkür ediyoruz.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com