M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ERMENEK'TE ELEKTRİK TÜKETİM DESTEĞİ (ETD) ÖDENMEYE BAŞLADI


28.02.2019 tarih ve 30700 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Elektrik Tüketim Desteği (ETD) 01.03.2019 tarihi itibariyle vatandaşlarımıza ödenmeye başlanmıştır. 
İlgili yardımların herhangi bir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ya da herhangi bir kuruma başvuru yapılmasına gerek olmayıp ETD (Elektrik Tüketim Desteği) hak sahipleri T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından belirlenip her ay Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı sistemi üzerinden hazırlanarak PTT A.Ş. ye bildirilmektedir. Söz konusu destek programından 3294 sayılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanunu ve 2022 sayılı 65 Yaşını Doldurmuş Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz Türk Vatandaşlarına Aylık Bağlanması Hakkındaki kanun kapsamında hak sahipliği belirlenen ve bu hak sahipliği devam eden haneler faydalandırılmakta olup; daha fazla bilgi için ekte yer alan bu kanunla kurulu usül ve esaslar geçerlidir
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com