M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

FİKRET ÜNLÜ İKEV’DE ANILDI

fikret ünlü medya ermenek ile ilgili görsel sonucu
Kısa adı İKEV olan İstanbul’daki Karamanlılar Eğitim Vakfı, 24 Mart 2019 Cuma günü Bakırköy’deki Vakıf merkezinde dua ve anılar ile anıldı.

Vakıf başkanı Suat Yıldırım’ın açılış konuşması ile başlayan etkinlikte, annesi Ülker Ünlü ile birlikte gelen oğlu Barış Ünlü söz alarak babalarına gösterilen ilgi ve duyarlılıktan dolayı katılımcılara teşekkür etti.

İvrizliler adına benim de 45 yıldır dostum olan Dr. Nuri Acıyan konuştu. Acıyan, birlikte okudukları İvriz Öğretmen Okulu’ndaki öğrencilik ilişkilerini ve anılarını anlattı.

Ereğliler Derneği Başkanı Akif Pekdemir, Fikret Bey’in Karaman’a olan hizmetlerini ve anılarını anlattı.

İKEV Onursal Başkanı Suat Sözer de, Vakıf Binası yapılırken bürokraside/belediyede yaşanan engelleri aşmalarında Fikret Ünlü Bey’in büyük katkısı olduğunu,hizmetleri ile Karaman’da sevilen ve anılan bir müteveffa olduğundan söz etti.

Fikret Ünlü tarafından 2006 yılında yazılan MEMLEKETİM şiiri Vakıf Yöneticilerinden Mehmet Aydemir’in okumasından sonra dua ve yemekle etkinlik sonlandırıldı. Hasan ŞİMŞEK 24.03.2019
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com