M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

HAK-İŞ GENEL BAŞKANINDAN REKTÖR AKGÜL'E ZİYARETKaramanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan ve beraberindekileri ağırladı.
KMÜ Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarette Genel Başkan Arslan ve Rektör Akgül, üniversitedeki eğitim-öğretim faaliyetleri, yeni akademik birimler, kurumlar arası işbirliği gibi konuların yanı sıra sivil toplum faaliyetleri, sendikal hizmetler, çalışan memnuniyeti, hak ve özgürlükler gibi gündeme ilişkin konuları ele aldı.
Rektör Akgül, nezaket ziyareti ve sivil toplum oluşumu ile ilgili değerlendirmeleri nedeniyle Başkan Arslan'a teşekkür ederken HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan da misafirperverliği ve ildeki yükseköğretim potansiyeline katkıları nedeniyle Rektör Akgül'e teşekkürlerini bildirdi.
Ziyaret, karşılıklı başarı ve iyi dilek temennilerinin ardından sona erdi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com