M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI ADEM KAPAR'IN REGAİB KANDİLİ MESAJI


Birlik ve beraberlik çağrısında bulunarak, “Regaib kelime manası itibariyle isteme, arzulama, meyletme ve onu elde etmek için çaba sarf etmeyi ifade etmektedir. Regaib Kandilinde anlamına uygun olarak Rabbimizden Ülkemiz ve tüm İslam Alemi için barış ve huzur diliyorum.
Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde dualarımız ülkemizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan şer odaklarının Allah katında hak ettikleri cezayı bulmaları yönündedir.
Kandil gecesinin manevi ruhunu hissetmeli, dualarda buluşmalıyız. Bereketli üç ayların başlangıcını müjdeleyen Regaib Kandilinde, sevgi ve gönül huzuru ile kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesini temenni ediyorum.
Bu özel gecelerin, gönüllerimize huzur, insanlığa barış ve dünyaya adalet getirmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Karamanlı hemşerilerim olmak üzere Ülkemizin ve Tüm İslam âleminin mübarek üç aylarını ve Regaib Kandilini kutluyorum.”dedi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com